آخرین اخبار : 

تدریس دروس پایه دوازدهم در تابستان

تدریس دروس پایه دوازدهم در تابستان :

پایه دوازدهم پایه ای حساس است، به این دلیل که در این سال دانش آموزان باید آمادگی نهایی خود را برای کنکور کسب کنند. از اول مهر و شروع فصل مدرسه، وقت زیادی برای مطالعه درس های سال گذشته نمی ماند و فرصتی برای کلاس های تقویتی دروس پایه دوازدهم نیز به راحتی نمی توان پیدا کرد.

تدریس دروس پایه دوازدهم

تدریس دروس پایه دوازدهم

چگونه می توان دروس پایه دوازدهم را تقویت کرد؟

بیشتر دانش آموزانی که می خواهند با برنامه ی مناسبی درس بخوانند، اقدام به مطالعه و آموزش درسهای پایه دوازدهم در تابستان ماقبل آن می کنند. در این صورت می توانند درس های مدرسه را مانند کلاس های رفع اشکال بدانند و زمان کمتری برای تقویت درس پایه دوازدهم نیاز داشته باشند. این روش نتیجه ی بسیار مطلوبی برای کسانی که در سالهای قبل آن را تجربه کرده اند داشته است.

از کجا می توان بهترین اساتید را برای آموزش دروس پایه دوازدهم در تابستان پیدا کرد؟

دروس پایه دوازدهم باید توسط دبیران خبره تدریس شود، زیرا این پایه مانند پایه های قبل زمان زیادی برای قبل از کنکور ندارد. بسیاری از افراد که می خواهند آموزش های لازم در این دروس را کسب کنند، از سی دی های آموزشی و یا کلاس های موسسه کنکور آسان است استفاده می کنند. این موسسه به کمک برترین اساتید دروس مختلف، می تواند علاوه بر تدریس عادی درس های پایه ی دوازدهم، بهترین روش های تست زنی را به تفکیک مطالب تدریسی ارائه دهد. قطعا این روش می تواند برای هر دانش آموزی پیشرفتی شگفت انگیز باشد؛ همانگونه که سالهای قبل دانش آموزان زیادی نتایج عالی از این کلاس ها به دست آورده اند. برای تهیه ی سی دی ها و یا شرکت در کلاسهای موسسه کنکور آسان است، می توان با مشاوران این موسسه تماس گرفته و برای دروس مورد نیاز خود ثبت نام کرد. همچنین دانش آموزانی که در این کلاسها ثبت نام می کنند می توانند از مشاوره ی رایگان اساتید و مشاوران نیز بهره ببرند و با برنامه ریزی بهتری درس بخوانند.

تدریس دروس پایه دوازدهم

تدریس دروس پایه دوازدهم

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

و دریافت لیست قیمت تدریس دروس پایه دوازدهم با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { تدریس دروس پایه دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم با کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس